Haberler Ana Sayfa

 

 

_____________________________________________________________________________________________

  

2018 TRABZON KIŞ AÇIK TAKIMLAR ŞAMPİYONASI

(Aynı zamanda 2018 Takım Şampiyonaları için ilimiz takımlar sıralamasının belirlenmesi)

23-24 Aralık 2017 , Trabzon Briç Kulübü

Son Başvuru Tarihi : 19 Aralık 2017 , 17:00 ; Statü

KAYIT                KAYDOLANLAR

--------------------------------------------------------------

SÜPER KUPA , 9-15 Şubat 2018 , Antalya 

(İl sıralamasında 1. olan takım ve il için belirlenecek kotaya girmeye hak kazanan takım katılacaktır.)

---------------------------------------------------------------

TÜRKİYE KIŞ AÇIK DÖRTLÜ TAKIMLAR ŞAMPİYONASI, 17-23 Mart 2018, İzmir

(İl şampiyonasına katılan takımlar bu şampiyonaya katılma hakkına sahiptir.

Turnuvanın sonucunu beklemeden kaydolabilirler. Herhangi  bir ilde 

il şampiyonasına katılmamış takımlar ise kendileri kayıt yaptıracaklardır.)

DİKKAT ! Şampiyona statüleri  ve ayrıntılı açıklamaları için :  www.tbricfed.org.tr

                                           TRABZON BRİÇ SPOR KULÜBÜ 

_____________________________________________________________________________________________

 

                    

                     KASIM AYT SİMULTANE TURNUVAMIZ , 

17.10.2017 TARİHİNDE KAYBETTİĞİMİZ TRABZON BRİCİNİN TANINMIŞ İSMİ  

DEĞERLİ SPORCUMUZ Av. TURAN ÇELİK ANISINA GERÇEKLEŞİYOR.

BU VESİLE İLE TRABZON BRİÇ CAMİASINA, AİLESİNE, DOSTLARINA VE

SEVENLERİNE BİR KEZ DAHA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

                 TÜRKİYE BRİÇ FEDERASYONU YÖNETİM KURULU

  

TBF TURAN ÇELİK SİMULTANE İKİLİ KASIM 2017

SONUÇLAR

Sıra   Çift  Skor   %              İsim                              
 
   1    13  276,3  63,9  Savaş ŞAHİN - Kenan KARABULUT     
   2     6  260,7  60,3  Ömer ERDEN - Ahmet MUMCU          
   3     7  258,9  59,9  Alaittin ALBAYRAK - İbrahim YÜKSEL
   4     8  245,6  56,8  Hasan BAŞ - Mehmet SARAÇ          
   5    12  236,5  54,7  Bayram Taylan ALAÇAM - İrfan YAĞCI
   6    19  232,9  53,9  Muhammet ATALAY - Tekin SAĞIR     
   7    17  229,5  53,1  Erol ÇELİK - Hüseyin İnan ÖZYAŞLI 
   8    11  229,0  53,0  Osman İKİNCİ - Şenol SEYMEN       
   9    10  226,4  52,4  Gürsel YULUĞ - Osman Şadi GÜNAYDIN
  10     1  219,4  50,8  Ali Rıza ALTINTAŞ - Nuray CİCERALİ
  11     4  215,7  49,9  Harun KARADENİZ - Burhan EYÜPOĞLU 
  12     5  206,4  47,8  Ali USTAALİOĞLU - Ercan EYÜBOĞLU  
  13     2  202,6  46,9  Orhan ÖZGÜR - Mehmet KELEŞ        
  14    18  200,9  46,5  Murat OLGUN - Mehmet YILDIRIM     
  15     9  199,4  46,2  Hakan ŞİMŞEK - Burak BOZACI       
  16    16  194,4  45,0  Bülent GEDÜK - Alper Oğuz KALAYCI 
  17    14  185,9  43,0  Nuri İhsan KALYONCU - Mithat AKYÜZ
  18     3  168,2  38,9  İbrahim Rüştü ACAR - Yaşar SOYGAN 
  19    15  158,8  36,7  Mehmet ALTUNTAŞ - Tuncay  KAROĞLU 

 

                 

                                                                                             TRABZON BRİÇ SPOR KULÜBÜ 

 _____________________________________________________________________________________________

                 

DÜZENLİ TURNUVALARIMIZ

 

HAFTA İÇİ // 18:15  MP / IMP MİNİ İKİLİ  

HAFTA SONU //  CUMARTESİ 15:00  MP İKİLİ / SİMULTANE İKİLİ

              PAZAR 15:00  IMP İKİLİ / TAKIM MAÇI

            (Turnuvalarda yeşil masterpoint verilmektedir.)

 

           

_____________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçiler

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Toplam
9
137
676
2411
115234